Kontakt oss

Kontakt oss hvis du vil vite mer eller bestille en demonstrasjon. Vi kommer tilbake til deg veldig snart.

    Support

    Hvis du allerede bruker Opter og har spørsmål, kan du kontakte oss via:
    support@opter.com eller +47 23 96 13 25.

    Våre kontorer

    Sverige

    Kontakt
    Telefon: +46 8 545 292 00
    E-post: info@opter.com

    Support
    Telefon: +46 8 545 292 10
    E-post: support@opter.com

    Salg
    Telefon: +46 8 545 292 24
    E-post: sales@opter.com

    Adresse
    Opter AB
    Arenavägen 39
    SE-121 77 Johanneshov
    Sverige

    Fakturaadresse
    Opter AB
    Box 3037, fack 656
    831 03 Östersund
    Sverige

    Danmark

    Kontakt
    Telefon: +45 61 45 90 75
    E-post: info@opter.com

    Support
    Telefon: +46 8 545 292 10
    E-post: support@opter.com

    Salg
    Telefon: +45 61 45 90 75
    E-post: sales@opter.com

    Adresse
    Opter Danmark Aps
    Lille Færgestræde 2
    4220 Korsør
    Danmark

    Fakturaadresse
    Opter Danmark Aps
    Lille Færgestræde 2
    4220 Korsør
    Danmark

    Finland

    Kontakt
    Telefon: +358 50 520 1975
    E-post: info@opter.com

    Support
    Telefon: +46 8 545 292 10
    E-post: support@opter.com

    Salg
    Telefon: +358 50 520 1975
    E-post: sales@opter.com

    Adresse
    Opter Suomi Oy
    Koulumestarintie 5 b
    FIN-00680
    Helsinki
    Finland

    Fakturaadresse
    Opter Suomi Oy
    Koulumestarintie 5 b
    FIN-00680
    Helsinki
    Finland

    Norge

    Kontakt
    Telefon: +47 23 96 08 55
    E-post: info@opter.com

    Support
    Telefon: +47 23 96 13 25
    E-post: support@opter.com

    Salg
    Telefon: +47 23 96 08 55
    E-post: sales@opter.com

    Adresse
    Opter Norge AS
    Ole Deviks vei 2
    0666 Oslo
    Norge

    Fakturaadresse
    Opter AS
    Ole Deviks vei 2
    0666 Oslo
    Norge

    Vårt team

    Salg og markedsføring

    Bjørn Torjussen (Norge)
    bjorn.torjussen@opter.com
    +47 91 36 88 62

    Jonas Andersen (Norge)
    jonas.andersen@opter.com
    +47 94 16 18 54

    Mattias Samuelsson (Sverige)
    mattias.samuelsson@opter.com
    +46 8 545 292 24
    +46 703 22 78 98

    John Pedersen (Danmark)
    john.pedersen@opter.com
    +45 61 45 90 75

    Katri Moberg (Finland)
    katri.moberg@opter.com
    +358 50 520 19 75

    Malin Frieberg (Sverige)
    malin.frieberg@opter.com
    +46 704 96 09 88

    Dokumentasjon

    Daniel Fransson
    daniel.fransson@opter.com
    +46 8 545 292 07
    +46 702 99 05 81