Kontakta oss

Hör av dig om du vill veta mer eller boka demo. Vi återkommer inom kort.

    Support

    Om du redan använder Opter och har frågor, kontakta oss via:
    support@opter.com eller 08-545 292 10.

    Våra kontor

    Sverige

    Kontakt
    Telefon: +46 8 545 292 00
    E-post: info@opter.com

    Support
    Telefon: +46 8 545 292 10
    E-post: support@opter.com

    Försäljning
    Telefon: +46 8 545 292 24
    E-post: sales@opter.com

    Adress
    Opter AB
    Arenavägen 39
    SE-121 77 Johanneshov
    Sweden

    Fakturaadress
    Opter AB
    Box 3037, fack 656
    831 03 Östersund
    Sweden

    Danmark

    Kontakt
    Telefon: +45 61 45 90 75
    E-post: info@opter.com

    Support
    Telefon: +46 8 545 292 10
    E-post: support@opter.com

    Försäljning
    Telefon: +45 61 45 90 75
    E-post: sales@opter.com

    Adress
    Opter Danmark Aps
    Lille Færgestræde 2
    4220 Korsør
    Denmark

    Fakturaadress
    Opter Danmark Aps
    Lille Færgestræde 2
    4220 Korsør
    Denmark

    Finland

    Kontakt
    Telefon: +358 50 520 1975
    E-post: info@opter.com

    Support
    Telefon: +46 8 545 292 10
    E-post: support@opter.com

    Försäljning
    Telefon: +358 50 520 1975
    E-post: sales@opter.com

    Adress
    Opter Suomi Oy
    Koulumestarintie 5 b
    FIN-00680
    Helsinki
    Finland

    Fakturaadress
    Opter Suomi Oy
    Koulumestarintie 5 b
    FIN-00680
    Helsinki
    Finland

    Norge

    Kontakt
    Telefon: +47 23 96 08 55
    E-post: info@opter.com

    Support
    Telefon: +46 8 545 292 10
    E-post: support@opter.com

    Försäljning
    Telefon: +47 23 96 08 55
    E-post: sales@opter.com

    Adress
    Opter Norge AS
    Ole Deviks vei 2
    0666 Oslo
    Norge

    Fakturaadress
    Opter AS
    Ole Deviks vei 2
    0666 Oslo
    Norge

    Vårt team

    Försäljning & marknadsföring

    Mattias Samuelsson (Sverige)
    mattias.samuelsson@opter.com
    +46 8 545 292 24
    +46 703 22 78 98

    Bjørn Torjussen (Norge)
    bjorn.torjussen@opter.com
    +47 91 36 88 62

    Jonas Andersen (Norge)
    jonas.andersen@opter.com
    +47 94 16 18 54

    John Pedersen (Danmark)
    john.pedersen@opter.com
    +45 61 45 90 75

    Katri Moberg (Finland)
    katri.moberg@opter.com
    +358 50 520 19 75

    Malin Frieberg (Sverige)
    malin.frieberg@opter.com
    +46 704 96 09 88

    Dokumentation

    Daniel Fransson
    daniel.fransson@opter.com
    +46 8 545 292 07
    +46 702 99 05 81